Як оплачується праця працівників закладів соцзахисту дітей і закладів соцобслуговування

30 липня 2019
1688
Середній бал: 5 із 5

Умови оплати праці працівників закладів соціального захисту дітей і закладів соціального обслуговування визначають:

  • постанова КМУ «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» від 30.08.2002 № 1298, (далі — Постанова № 1298);
  • наказ Мінсоцполітики «Про умови оплати праці працівників закладів соціального захисту дітей, закладів соціального обслуговування, закладів соціальної підтримки сімей, дітей та молоді і центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» від 18.05.2015 № 526 (далі — Наказ № 526).

Посадові оклади заступників керівників закладів соціального захисту дітей, закладів соцобслуговування, закладів соцпідтримки сімей, дітей та молоді і центрів соцслужб для сім’ї, дітей та молоді, заступників керівників структурних підрозділів цих закладів встановлюють на 5-15% нижче, ніж посадові оклади відповідних керівників, які визначають за схемами тарифних розрядів, затверджених Наказом № 526 (п. 1 Наказу № 526).

Тому якщо зросте оклад директора, зросте і посадовий оклад його заступника.

Керівники закладів соціального захисту дітей, закладів соціального обслуговування, закладів соціальної підтримки сімей, дітей та молоді і центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді мають право затверджувати порядок і розміри преміювання працівників.

Конкретні умови і порядок преміювання працівників, розміри та види премій визначайте у Положенні про преміювання працівників. Його має погодити профспілковий комітет та затвердити керівник установи.

Граничним розміром премії не обмежуйте та надавайте їх працівникам в межах коштів на оплату праці залежно від їх особистого внеску в загальні результати роботи підрозділу, установи (п. 4 Постанови № 1298, п. 2 Наказу).

Джерело: Лист Мінсоцполітики «Про умови оплати праці працівників закладів соціального захисту дітей і закладів соціального обслуговування» від 06.03.2019 № 274/0/206-19

logo