Сезонні трудові договори: на який строк укладати

10 липня 2019
1059
Середній бал: 5 із 5

Сезонними є роботи, які внаслідок природних і кліматичних умов працівники можуть виконувати лише упродовж певного періоду/сезону, але їх тривалість не перевищує 6 місяців. Список сезонних робіт і сезонних галузей затвердив КМУ постановою від 28.03.1997 № 278.

Сезонний трудовий договір є різновидом строкового трудового договору. Коли працевлаштовуєте на сезонні роботи, укладайте трудовий договір із працівником на строк, який не перевищує тривалості сезону, тобто 6 місяців.

Зразок повідомлення про прийняття працівника на роботу

Попередьте працівника про сезонний характер роботи та відобразіть у наказі/розпорядженні про прийом на роботу, що працівник працюватиме саме на сезонних роботах.

Випробувальний термін такому працівнику не встановлюйте. Після закінчення сезонних робіт звільніть працівника за пунктом 2 статті 36 КЗпП. Днем звільнення буде останній день сезонної роботи.

Якщо працівник після закінчення сезонної роботи продовжуватиме працювати або тривалість такої роботи перевищить 6 місяців, трудовий договір із цим працівником буде вважатися таким, що укладений на невизначений строк.

Сезонного працівника можете звільнити з власної ініціативи до закінчення строку трудового договору, якщо:

  • припинили роботи на строк понад два тижні з причин виробничого характеру чи скорочення робіт;
  • через відсутність працівника на роботі безперервно більше ніж один місяць внаслідок тимчасової непрацездатності.

Сезонні працівники мають право достроково з власної ініціативи розірвати трудовий договір. Про своє звільнення вони мають попередити письмово за три дні.

За інформацією ГУ Держпраці у Чернівецькій області

logo