Діє новий порядок обміну електронними документами з ДФС

16 листопада 2017
523
Середній бал: 5 із 5

З 15 листопада 2017 року діє новий Порядок обміну електронними документами з контролюючими органами, затверджений наказом Мінфіну від 06.06.2017 № 557 (далі Порядок).

Відтак автоматизовану перевірку електронних документів проводитимуть у день надходження або не пізніше наступного робочого дня, якщо він надійшов після закінчення операційного дня, або за 1 годину до його закінчення.

Першу квитанцію ДФС надсилатиме протягом двох годин з часу отримання електронного документа, в іншому разі — впродовж перших двох годин наступного операційного дня. Якщо впродовж встановленого строку після відправки електронного документа не надійшла перша квитанція, електронний документ вважається не одержаним адресатом.

Друга квитанція формується не пізніше наступного робочого дня з моменту формування першої квитанції, якщо інше не встановлено законодавством та  Порядком. У разі наявності другої квитанції про прийняття електронного документа датою та часом прийняття (реєстрації) електронного документа контролюючим органом вважаються дата та час, зафіксовані у першій квитанції.

Підставами для розірвання договору з ініціативи платника можуть бути, зокрема:

  • отримання інформації від АЦСК про завершення строку чинності (або скасування) посиленого сертифіката керівника;
  • отримання інформації з Єдиного державного реєстру про зміну керівника;
  • отримання інформації з Єдиного державного реєстру про державну реєстрацію припинення юридичної особи.
logo