Головбух: Бюджет

МОЗ вніс зміни для закупівель через міжнародні організації

  • 4 червня 2019
  • 64

На кошти, заощаджені під час закупівель через міжнародні організації, у МОЗ планують додатково закупить препарати для орфанних хворих.

Цього року потребу за орфанними напрямами, що включені в бюджетну програму 2301400 «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру», формують за оновленими методиками розрахунку, розробленими  МОЗ та Київською школою економіки. Розрахунки грунтуються на фактичному формуванні реєстрів пацієнтів із зазначенням їх типу хвороби, ваги, віку.

Покривати потребу в окремих лікарських засобах медзаклади можуть і за рахунок закупівель за кошти місцевих бюджетів тих препаратів, що внесені до Національного переліку основних лікарських засобів. Серед них: Силденафіл, Ітреконазол, Філграстим, Вориконазол.

Слід враховувати також зміни у переліках лікарських засобів та медичних виробів, які закуповуються на підставі угод (договорів) із спеціалізованими організаціями, за напрямами використання бюджетних коштів у 2017, 2018 та 2019 роках за бюджетною програмою «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру». Постановою від 22.05.2019 № 448 КМУ вніс до таких переліків зміни в частині кількості, форм випуску, дозувань окремих лікарських засобів, назв та комплектації медичних виробів.

Джерело: єдиний веб-портал органів виконавчої влади України

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх бюджетних подій!

Освітні заходи
Отримайте нові знання
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Набридло це спливаюче вікно?

Тоді РЕЄСТРУЙТЕСЯ прямо зараз!

30 секунд на реєстрацію – і ви зможете СКАЧУВАТИ необхідні документи, форми, зразки без обмежень

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Зареєструватися і скачати