МОЗ вніс зміни для закупівель через міжнародні організації

4 червня 2019
137
Середній бал: 5 із 5

На кошти, заощаджені під час закупівель через міжнародні організації, у МОЗ планують додатково закупить препарати для орфанних хворих.

Цього року потребу за орфанними напрямами, що включені в бюджетну програму 2301400 «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру», формують за оновленими методиками розрахунку, розробленими  МОЗ та Київською школою економіки. Розрахунки грунтуються на фактичному формуванні реєстрів пацієнтів із зазначенням їх типу хвороби, ваги, віку.

Покривати потребу в окремих лікарських засобах медзаклади можуть і за рахунок закупівель за кошти місцевих бюджетів тих препаратів, що внесені до Національного переліку основних лікарських засобів. Серед них: Силденафіл, Ітреконазол, Філграстим, Вориконазол.

Слід враховувати також зміни у переліках лікарських засобів та медичних виробів, які закуповуються на підставі угод (договорів) із спеціалізованими організаціями, за напрямами використання бюджетних коштів у 2017, 2018 та 2019 роках за бюджетною програмою «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру». Постановою від 22.05.2019 № 448 КМУ вніс до таких переліків зміни в частині кількості, форм випуску, дозувань окремих лікарських засобів, назв та комплектації медичних виробів.

Джерело: єдиний веб-портал органів виконавчої влади України

logo