Обмін даними між держустановами відбуватиметься автоматично в системі «Трембіта»

23 травня 2019
83
Середній бал: 5 із 5

Запрацювала перша електронна взаємодія, реалізована в національній системі електронної взаємодії «Трембіта». Перший автоматичний обмін даними запроваджений між Національною службою здоров’я України та Держлікслужбою.

Система «Трембіта» — основа електронного урядування. Завдяки їй відомства та органи влади можуть безпечно та оперативно обмінюватися необхідною інформацією для більш якісної взаємодії між собою, а також з громадянами та представниками бізнесу.

«Масштабне впровадження «Трембіти» дає початок невідворотним змінам у взаємодії державних органів. Адже це — швидкість та прозорість державних процесів, що виливається в економію часу та раціональне використання бюджетних коштів», — розповів Олександр Риженко, голова Державного агентства з питань електронного урядування.

Наразі електронна взаємодія сприятиме ефективній реалізації Урядової програми реімбурсації «Доступні ліки». Найближчим часом планують запустити електронні послуги з ліцензування в медичній сфері: онлайн можна буде отримати ліцензії на виробництво, продаж та імпорт ліків.

Джерело: Урядовий портал

Закупівлі ліків в регіонах: типові помилки і порушення

Обмін даними між держустановами відбуватиметься автоматично в системі «Трембіта»
Іван Лахтіоновкоординатор проекту «DoZorro», ГО «Трансперенсі Інтернешнл Україна»
Моніторинг закупівель ліків доводить, що замовники в регіонах і надалі припускаються помилок та порушень. Їх аналіз допомагає зрозуміти, де слабкі місця і як вчиняти правильно.

logo