Головбух: Бюджет

ПТНЗ отримають кошти на модернізацію та оновлення матеріально-технічної бази

  • 15 квітня 2019
  • 138

Уряд затвердив розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на модернізацію та оновлення матеріально-технічної бази професійно-технічних навчальних закладів (ПТНЗ) у 2019 році в обсязі 50 000 тис. грн. за адміністративно-територіальними одиницями. Найбільше коштів отримають обласні бюджети Донецької, Тернопільської, Хмельницької, Івано-Франківської, Львівської областей та бюджети міст Одеси і Кропивницького.

Урядовці також:

  • розширили перелік професій, за якими будуть створені на базі ПТНЗ навчально-практичні центри з підготовки робітників;
  • внесли зміни до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на модернізацію та оновлення матеріально-технічної бази професійно-технічних навчальних закладів, затвердженого постановою КМУ від 30.11.2016 № 925.

Відтак за потреби у закупівлі малоцінних необоротних матеріальних активів під час придбання обладнання, матеріалів та устаткування ПТНЗ, на базі яких будуть створені навчально-практичні центри з підготовки робітників, видатки розвитку, визначені розподілом субвенції, можна спрямовувати на видатки споживання.

Джерело: постанова КМУ «Деякі питання використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на модернізацію та оновлення матеріально-технічної бази професійно-технічних навчальних закладів у 2019 році» від 10.04.2019 № 302

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх бюджетних подій!

Освітні заходи
Отримайте нові знання
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Набридло це спливаюче вікно?

Тоді РЕЄСТРУЙТЕСЯ прямо зараз!

30 секунд на реєстрацію – і ви зможете СКАЧУВАТИ необхідні документи, форми, зразки без обмежень

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Зареєструватися і скачати