Головбух: Бюджет

Як звітувати із земельного податку, якщо стали платником посеред року

  • 21 березня 2019
  • 42

Платники плати за землю самостійно здійснюють розрахунок земельного податку щороку станом на 1 січня. Не пізніше 20 лютого вони подають органу ДФС за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію з плати за землю на поточний рік.

Як звітувати із земельного податку, якщо стали платником посеред року Податкова декларація з плати за землю 2019 приклад заповнення

Якщо платник подає декларацію на поточний рік, це звільняє його від обов’язку подавати щомісячні декларації. Однак платник має право подавати і щомісячну звітну декларацію протягом 20 к. дн. місяця, що настає за звітним. Це звільняє його від обов’язку подавати декларацію на поточний рік (п. 286.3 ПК).

Коли платник подає декларацію вперше, разом з нею він має надати довідку (витяг) про розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки. Однак надалі таку довідку слід подавати лише у разі затвердження нової нормативної грошової оцінки землі (п. 286.2 ПК).

Якщо установа на початку року не була платником та протягом року отримала право власності/користування на земельну ділянку, вона має подати декларацію за нововідведені земельні ділянки протягом 20 к. дн. місяця, що настає за звітним (п. 286.4 ПК).

Установа самостійно може обрати період, за який подаватиме декларацію — одну за поточний рік або щомісячні. Будь-який з обраних видів декларації вона має подавати за типом «Звітна».

За інформацією ГУ ДФС у Дніпропетровській області

Важливе про податки та збори:

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх бюджетних подій!

Освітні заходи
Отримайте нові знання
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Набридло це спливаюче вікно?

Тоді РЕЄСТРУЙТЕСЯ прямо зараз!

30 секунд на реєстрацію – і ви зможете СКАЧУВАТИ необхідні документи, форми, зразки без обмежень

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Зареєструватися і скачати