text
Головбух: Бюджет

Яке покарання чекатиме на держслужбовця, коли той отримає подарунок

  • 8 листопада 2017
  • 595

Фахівці Держпраці нагадали про відповідальність держслужбовців, які порушили обмеження з отримання подарунків, встановлене Законом України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 № 1700-VII.

Подарунок — грошові кошти або інше майно, переваги, пільги, послуги, нематеріальні активи, які надають/одержують безоплатно або за ціною, нижчою мінімальної ринкової, особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

За порушення встановлених обмежень з одержання подарунків на держслужбовця накладуть штраф у розмірі від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією такого подарунка (ст. 1725 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

Якщо ж держслужбовець порушить таке обмеження протягом року повторно, на нього очікуватиме вже більший штраф — у розмірі від 200 до 400 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією такого дарунка (пожертви). Окрім того, він буде позбавлений права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю строком на один рік

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх бюджетних подій!

Освітні заходи
Отримайте нові знання
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Бажаєте скачати файл?!Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд