Головбух: Бюджет

Зміняться правила використання ЕЦП

  • 8 листопада 2017
  • 1101

Офіційно опубліковано закон, який змінює правила використання електронного цифрового підпису та запроваджує електронну ідентифікацію й електронні довірчі послуги.

Йдеться про Закон України «Про електронні довірчі послуги» від 05.10.2017 № 2155-VIII (далі —Закон № 2155). Він набере чинності через рік із дня офіційного опублікування та замінить Закон України «Про електронний цифровий підпис» від 22.05.2003 № 852-IV.

Відтак органи державної влади, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи й організації державної форми власності, державні реєстратори, нотаріуси й інші суб’єкти, уповноважені державою на здійснення функцій державного реєстратора, для засвідчення чинності відкритого ключа використовуватимуть лише кваліфікований сертифікат відкритого ключа.

Прожитковий мінімум 2019 і на що він вплине

Іван Левадськийексперт з бухобліку та оподаткування в бюджетній сфері, Київ
Як змінився прожитковий мінімум 2019 року та чого очікувати у 2020-2021 роках? Як прожитковий мінімум вплинув на розміри посадових окладів працівників з оплатою праці за ЄТС? Для вас — дві зручні таблиці.

Окрім того, Закон № 2155 запровадить адміністративну послугу з включення юридичних осіб, які мають намір надавати електронні довірчі послуги (ЕДП), до Довірчого списку. А також —  новий порядок ведення такого списку і процудуру незалежної оцінки відповідності для ЕДП.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх бюджетних подій!

Освітні заходи
Отримайте нові знання
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Бажаєте скачати файл?!Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Зареєструватися