Як в авансовому звіті заповнювати графу «Одержано»

7 листопада 2017
1138
Середній бал: 5 із 5

Податківці роз’яснили, як заповнювати графу «Одержано (від кого, № та дата)» Звіту про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт.

Звіт про використання коштів виданих на відрядження або під звіт (далі — авансовий звіт), зобов’язані складати підзвітні особи, що отримали такі кошти від установи. У графі «Одержано (від кого, № та дата)» авансового звіту зазначають:

  • суму отриманого авансу;
  • спосіб, за яким такий аванс було отримано (видано з каси, перераховано на особистий картковий рахунок або знято за допомогою корпоративної платіжної картки).

Також у графі «Одержано (від кого, № та дата)» слід зазначити:

  • «Із каси», а також дату і номер видаткового касового ордеру або видаткової відомості — якщо кошти видано підзвітній особі із каси на підставі видаткового касового ордера;
  • «З поточного рахунку», а також дату і номер платіжного доручення — якщо кошти перераховані на особистий картковий рахунок;
  • «З корпоративного рахунку», а також номер рахунка, дату і номер документа, що підтверджує факт зняття готівки (квитанція/чек банкомата, касовий чек, який підтверджує купівлю товару (отримання послуги), сліп тощо) — якщо кошти зняті за допомогою корпоративної платіжної карти.

Джерело: ЗІР, категорія 109.14

logo