Головбух: Бюджет

Як в авансовому звіті заповнювати графу «Одержано»

  • 7 листопада 2017
  • 1079

Податківці роз’яснили, як заповнювати графу «Одержано (від кого, № та дата)» Звіту про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт.

Звіт про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт (далі — авансовий звіт), зобов’язані складати підзвітні особи, що отримали такі кошти від установи. У графі «Одержано (від кого, № та дата)» авансового звіту зазначають:

  • суму отриманого авансу;
  • спосіб, за яким такий аванс було отримано (видано з каси, перераховано на особистий картковий рахунок або знято за допомогою корпоративної платіжної картки).

Прожитковий мінімум 2019 і на що він вплине

Іван Левадськийексперт з бухобліку та оподаткування в бюджетній сфері, Київ
Як змінився прожитковий мінімум 2019 року та чого очікувати у 2020-2021 роках? Як прожитковий мінімум вплинув на розміри посадових окладів працівників з оплатою праці за ЄТС? Для вас — дві зручні таблиці.

Також у графі «Одержано (від кого, № та дата)» слід зазначити:

  • «Із каси», а також дату і номер видаткового касового ордеру або видаткової відомості — якщо кошти видано підзвітній особі із каси на підставі видаткового касового ордера;
  • «З поточного рахунку», а також дату і номер платіжного доручення — якщо кошти перераховані на особистий картковий рахунок;
  • «З корпоративного рахунку», а також номер рахунка, дату і номер документа, що підтверджує факт зняття готівки (квитанція/чек банкомата, касовий чек, який підтверджує купівлю товару (отримання послуги), сліп тощо) — якщо кошти зняті за допомогою корпоративної платіжної карти.

Джерело: ЗІР, категорія 109.14

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх бюджетних подій!

Освітні заходи
Отримайте нові знання
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Бажаєте скачати файл?!Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Зареєструватися