Головбух: Бюджет

Повідомляйте ДФС про відповідальних за бухоблік через Електронний кабінет

  • 15 лютого 2019
  • 123

Юридичні особи та їх відокремлені підрозділи (далі — платники) можуть подати до ДФС відомості про відповідальних за бухгалтерський та/або податковий облік в електронному вигляді.

Для цього платник має подати до ДФС заяву за формою № 1-ОПП з позначкою «Відомості про особу, відповідальну за ведення бухгалтерського та/або податкового обліку».

Щоб зробити це в електронному вигляді, слід в приватній частині Електронного кабінету в режимі «Ведення звітності» обрати «Заява № 1-ОПП (ф. № 1-ОПП)» (J1312101).

У Заяві за формою № 1-ОПП слід заповнити тільки розділ 10 з даними про відповідальних за ведення бухгалтерського та/або податкового обліку. Далі платник має підписати та надіслати цю заяву.

ДФС опрацьовує Заяву № 1-ОПП автоматично. Результат опрацювання платник знайде у Квитанції № 2, яку можна переглянути в режимі «Вхідні/вихідні документи». Дані про відповідальних за ведення бухгалтерського та/або податкового обліку програма відображає в режимі «Облікові дані платника» Електронного кабінету.

Обов’язок платників подавати до ДФС відомості про відповідальних за ведення бухгалтерського та/або податкового обліку передбачає пункт 66.4 ПК. Ці відомості платники зобов’язані подати органу ДФС протягом 10 днів з дня взяття їх на облік чи з дати виникнення змін у їх облікових даних.

За інформацією прес-служби ДФС

Найочікуваніші події в бухгалтерській сфері:
Найочікуваніші події в бухгалтерській сфері
Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх бюджетних подій!

Освітні заходи
Отримайте нові знання
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Набридло це спливаюче вікно?

Тоді РЕЄСТРУЙТЕСЯ прямо зараз!

30 секунд на реєстрацію – і ви зможете СКАЧУВАТИ необхідні документи, форми, зразки без обмежень

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Зареєструватися і скачати