Як виправити помилки у звіті з ЄСВ, якщо строк його подання ще не закінчився

11 лютого 2019
173
Середній бал: 5 із 5

Якщо установа виявила помилки у звіті з ЄСВ, а строк його подання ще не закінчився, вона повторно формує та подає цей звіт до органу ДФС за місцем обліку (п. 1 розд. V Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Мінфіну від 14.04.2015 № 435; далі — Порядок № 435).

ДФС вважатиме останній електронний/паперовий звіт з ЄСВ, який установа подала до закінчення термінів подання звітності:

  • чинним — якщо він поданий у повному обсязі й пройшов контроль під час завантаження до Реєстру страхувальників та Реєстру застрахованих осіб;
  • таким, що не подавався — якщо установа подала лише окремі таблиці звіту за поточний звітний період із зазначенням типу форми «скасовуюча» або «додаткова».

Тож якщо установа виявить помилки у звіті ЄСВ до закінчення строку його подання, вона має повторно сформувати та подати звіт у повному обсязі до органу ДФС за місцем обліку.

Строк, у який установа зобов’язана сформувати та подати звіт — 20 к. дн., що настають за останнім днем звітного періоду (п. 1 розд. ІІІ Порядку № 435).

За інформацією Департаменту комунікацій ДФС

logo