-

Уряд відкоригував умови праці та звільнення держслужбовців

14 квітня 2022
4338
Середній бал: 5 із 5

Уряд відкоригував умови праці та звільнення держслужбовців

Держслужбовців можуть звільняти з посади, якщо вони в робочий час перебувають поза межами робочого місця без рішення відповідного керівника

Із початком вторгнення російських військ на територію України більшість державних службовців була позбавлена можливості виконувати свої посадові обов’язки безпосередньо на робочих місцях.

У зв’язку з виникненням загрози для життя та здоров’я працівників та їх сімей багато державних службовців були вимушені тимчасово змінити місце проживання, при цьому більшість із них продовжує виконувати свої посадові обов’язки віддалено.

Саме тому уряд прийняв постанову «Деякі питання організації роботи державних службовців та працівників державних органів у період воєнного стану».

Даний акт регламентує:

  • право керівника державної служби під час дії воєнного стану запроваджувати дистанційну роботу для працівників, які перебувають на території України;
  • роботу працівників за кордоном лише у випадку відрядження;
  • право керівника державної служби застосовувати дисциплінарне стягнення, в тому числі звільнення з посади державної служби, до працівників, які в робочий час перебувають поза межами робочого місця без рішення відповідного керівника.

Окрім цього, постанова скасовує наказ НАДС від 17.03.2022 № 20-20 «Про внесення змін до Типових правил внутрішнього службового розпорядку». 

Джерело

Любі читачі, команда MCFR Головбух продовжує працювати
і надавати вам професійну підтримку.

У разі, якщо ви передплатник
наших друкованних видань - усі електронні матеріали зараз доступні без обмежень.

У разі, якщо якщо ви читач порталу
та
вам потрібна консультація експертачи детальніша інформаційна підтримка,
ви можете передплатити
наші електронні продукти
«Головбух: БЮДЖЕТ» та «Головбух: ПРАЦЯ та ЗАРПЛАТА» зі знижкою 50%.

logo