Куди подавати заяви-розрахунки роботодавцям, що через війну переїхали на іншу територію

12 квітня 2022
12971
Середній бал: 5 із 5

Куди подавати заяви-розрахунки роботодавцям, що через війну переїхали на іншу територію

Фінансування страхувальників, які перебувають на обліку в тих відділеннях, які фізично не функціонують, здійснюють безпосередньо через управління або відділення, які виконують функції відділень, що тимчасово не працюють, відповідно до наказів керівників управлінь.

Під час здійснення фінансування страхувальників необхідно тримати з бухгалтерами постійний зв’язок та бути впевненими щодо можливості страхувальників перерахувати кошти на рахунки застрахованих осіб.

Є страхувальники, в т. ч. ФОП, які перемістилися на іншу територію і при цьому перебувають на обліку в ЄІАС в іншому відділенні, але поки не мають можливості здійснити держреєстрацію зміни місцезнаходження юрособи або ФОП та не можуть подавати заяви-розрахунки в електронному вигляді.

У цьому випадку Фонд соцстраху рекомендує таким страхувальникам подавати заяви-розрахунки в паперовому вигляді до найближчого відділення будь-якого управління виконавчої дирекції Фонду.

Працівники відділення проведуть звірку документів з метою недопущення помилок. Після цього працівники відділення сканують документи і направлять до відділення, де перебуває на обліку страхувальник.

За повідомленням ФСС 

Любі читачі, команда MCFR Головбух продовжує працювати
і надавати вам професійну підтримку.

У разі, якщо ви передплатник
наших друкованних видань - усі електронні матеріали зараз доступні без обмежень.

У разі, якщо якщо ви читач порталу
та
вам потрібна консультація експертачи детальніша інформаційна підтримка,
ви можете передплатити
наші електронні продукти
«Головбух: БЮДЖЕТ» та «Головбух: ПРАЦЯ та ЗАРПЛАТА» зі знижкою 50%.

logo