Головбух: Бюджет

Паспорт бюджетної програми і звіт про її виконання — за новою формою

  • 5 лютого 2019
  • 865

Мінфін виклав у новій редакції форму паспорта бюджетної програми та звіту про виконання паспорта бюджетної програми місцевого бюджету, затверджених наказом від 26.08.2014 № 836. Також Мінфін змінив Правила складання паспортів бюджетних програм місцевих бюджетів та звітів про їх виконання.

Паспорт бюджетної програми і звіт про її виконання — за новою формою

Завантажуйте бланк і врахуйте особливості заповнення:

Тепер у разі виникнення нових бюджетних програм головні розпорядники не мають подавати протягом тижня на затвердження до фіноргану проекти паспортів.

Фінорган погоджує проект паспорта протягом 10 днів з дня його отримання та направляє його головному розпоряднику для затвердження. Раніше цей строк не був визначений.

Головний розпорядник затверджує накази про затвердження відповідних паспортів протягом тижня від дня, у який фінорган погодить проект паспорта у новій редакції. Раніше цей строк Правила не встановлювали.

Головний розпорядник затверджує паспорти своїми наказами у двох примірниках, а не в трьох, як було раніше.

Головний розпорядник передає другий примірник наказу про затвердження паспорту відповідному територіальному органу Казначейства протягом трьох робочих днів. Раніше цей строк Правила не встановлювали.

Головний розпорядник передає фіноргану завірені копії паспорта та наказу про його затвердження протягом 3 робочих днів від дня затвердження паспорта. Раніше третій примірник оригіналу наказу про затвердження паспорту залишався у фіноргані.

Головний розпорядник доводить до відповідальних виконавців, розпорядників нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів протягом 3 робочих днів від дня прийняття наказу про затвердження паспортів його копії та копії затверджених паспортів (а не у тижневий строк від дня затвердження наказу про паспорти).

Зміни до паспортів протягом бюджетного періоду головні розпорядники можуть вносити додатково у разі зміни інформації та показників, затверджених у паспортах, внаслідок прийняття нормативно-правових актів. Однак розпорядники не вносять зміни через об’єктивні причини, які виникли в процесі виконання бюджету і які відповідають меті та завданням бюджетної програми.

Якщо головні розпорядники вносять зміни до паспорта, вони подають до фіноргану порівняльну таблицю з поясненнями щодо відмінностей. Раніше такого обов’язку Правила не встановлювали.

Відповідні новації Мінфін затвердив Наказом «Про внесення змін до деяких наказів Міністерства фінансів України» від 29.12.2018 № 1209, який набере чинності з дня його офіційного опублікування.

Джерело: Наказ Мінфіну від 29.12.2018 № 1209

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх бюджетних подій!

Освітні заходи
Отримайте нові знання
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Бажаєте скачати файл?!Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Зареєструватися