Чи можна переводити держслужбовців на іншу роботу та змінювати істотні умови праці?

7 квітня 2022
3184
Середній бал: 5 із 5

Чи можна переводити держслужбовців на іншу роботу та змінювати істотні умови праці?

Як переводити державних службовців на іншу роботу та змінювати істотні умови державної служби, врегульовує Закон № 889. Тож НАДС наполягає, що положення статті 3 Закону № 2136 до державних службовців керівник державної служби не має застосовувати.

Чи можна переводити держслужбовців на іншу роботу та змінювати істотні умови праці?

Докладніше ►►►

Любі читачі, команда MCFR Головбух продовжує працювати
і надавати вам професійну підтримку.

У разі, якщо ви передплатник
наших друкованних видань - усі електронні матеріали зараз доступні без обмежень.

У разі, якщо якщо ви читач порталу
та
вам потрібна консультація експертачи детальніша інформаційна підтримка,
ви можете передплатити
наші електронні продукти
«Головбух: БЮДЖЕТ» та «Головбух: ПРАЦЯ та ЗАРПЛАТА» зі знижкою 50%.

logo