-

Рада розширила дію закону про конфіскацію майна громадян Росії

5 квітня 2022
2183
Середній бал: 5 із 5

Рада розширила дію закону про конфіскацію майна громадян Росії

Примусово вилучати майно на користь України відтепер зможуть і у фізичних осіб — громадян РФ, а також в осіб, які не є громадянами РФ, але мають тісний зв’язок із агресором.

Верховна Рада України на пленарному засіданні ухвалила низку актуальних законопроєктів.

Зокрема, в цілому було ухвалено законопроєкт № 7169 про внесення змін до Закону України «Про основні засади примусового вилучення в Україні об’єктів права власності Російської Федерації та її резидентів» щодо уточнення окремих положень. Цей документ розширює дію закону на фізичних осіб — громадян РФ, осіб, які не є громадянами РФ, але мають тісний зв’язок із агресором (мають місце проживання або ведуть основну діяльність), юридичних осіб, що працюють в Україні, але бенефіціаром яких є РФ, та юросіб в Україні, у яких РФ володіє прямо чи опосередковано часткою в капіталі чи є засновником або бенефіціаром.

Так, під дію закону можуть потрапити фізичні чи юридичні особи незалежно від громадянства та місця проживання, які публічно заперечують чи підтримують збройну агресію РФ проти України, встановлення тимчасової окупації частини території України, та які не зупинили чи не припинили свою економічну діяльність на території РФ у період дії воєнного стану в Україні. 

Джерело

Любі читачі, команда MCFR Головбух продовжує працювати
і надавати вам професійну підтримку.
Нагадуємо, що передплатникам
друкованних видань «Головбух: БЮДЖЕТ» та/або «Головбух: ПРАЦЯ та ЗАРПЛАТА»
усі електронні матеріали зараз доступні без обмежень.

У разі, якщо якщо ви читач порталу та вам потрібна консультація експерта
чи детальніша інформаційна підтримка, ви можете передплатити наші електронні продукти
«Головбух: БЮДЖЕТ» та «Головбух: ПРАЦЯ та ЗАРПЛАТА» зі знижкою 50%.

logo