Реєстр електронних лікарняних відновив роботу

31 березня 2022
2638
Середній бал: 5 із 5

Електронний реєстр листків непрацездатності Фонду соціального страхування України (ФСС) відновив свою роботу в повному обсязі. Усі е-лікарняні, за якими роботодавці не встигли оформити заяву-розрахунок, тому що не було доступу до реєстру, тепер можна опрацювати та подати до ФСС на оплату.

Реєстр електронних лікарняних відновив роботу

ФСС — гарант фінансової та медико-соціальної підтримки для мільйонів українських працівників, вагітних жінок, потерпілих на виробництві та їх родин. Тому попри умови воєнного стану фахівці Фонду продовжують роботу, щоб безперервно здійснювати всі виплати.

Оперативна інформація щодо оплати лікарняних і перерахування коштів безпосередньо на рахунки роботодавців, як і раніше, оновлюється у телеграм-каналі ФСС за тегами: #фінансування_оперативно та #фінансування_страхувальників.

Водночас, через військову агресію рф деякі відділення Фонду вимушено призупинили прийом і виконують роботу дистанційно. Однак більшість відділень продовжують роботу. Актуальний перелік і контакти відділень оновлюються за посиланням.

Якщо ваш роботодавець наразі призупинив роботу через бойові дії і не має можливості сформувати заяву-розрахунок за лікарняним, ФСС нарахує допомогу напряму на вашу банківську картку чи спеціальний рахунок. Для цього необхідно звернутися до будь-якого зручного відділення ФСС, яке має можливість продовжувати прийом в умовах воєнного стану.

Джерело: Офіційний вебсайт ФСС

Любі читачі, команда MCFR Головбух продовжує працювати
і надавати вам професійну підтримку.
Нагадуємо, що передплатникам
друкованних видань «Головбух: БЮДЖЕТ» та/або «Головбух: ПРАЦЯ та ЗАРПЛАТА»
усі електронні матеріали зараз доступні без обмежень.

У разі, якщо якщо ви читач порталу та вам потрібна консультація експерта
чи детальніша інформаційна підтримка, ви можете передплатити наші електронні продукти
«Головбух: БЮДЖЕТ» та «Головбух: ПРАЦЯ та ЗАРПЛАТА» зі знижкою 50%.

logo