-

КМУ збільшив витрати на найм житлового приміщення у відрядженні в умовах воєнного стану

30 березня 2022
2480
Середній бал: 5 із 5

КМУ збільшив витрати на найм житлового приміщення у відрядженні в умовах воєнного стану

Уряд постановою «Деякі питання відшкодування витрат на відрядження в межах України державних службовців, а також інших осіб, що направляються у відрядження підприємствами, установами та організаціями, які повністю або частково утримуються (фінансуються) за рахунок бюджетних коштів, в умовах воєнного стану» від 21.03.2022 № 345 врегулював питання відшкодування витрат на відрядження в межах України в умовах воєнного стану.

На період дії воєнного стану керівник може дозволити відшкодувати фактичні витрати, що перевищують граничну суму витрат на найм житлового приміщення за добу, яка визначена для України додатком 1 до постанови КМУ «Про суми та склад витрат на відрядження державних службовців, а також інших осіб, що направляються у відрядження підприємствами, установами та організаціями, які повністю або частково утримуються (фінансуються) за рахунок бюджетних коштів» від 2 лютого 2011 № 98. Утім, сума такого відшкодування не може перевищувати 1800 гривень (без урахування витрат на оплату податку на додану вартість) згідно з підтвердними документами.

Джерело 

Любі читачі, команда MCFR Головбух продовжує працювати і надавати вам професійну підтримку.

Нагадуємо, що зараз усі матеріали сайту доступні вам без обмежень. У разі, якщо вам потрібна консультація експерта чи детальніша інформаційна підтримка, ви можете передплатити наші електронні журнали
«Головбух: БЮДЖЕТ» та «Головбух: ПРАЦЯ та ЗАРПЛАТА».

logo