Захист підприємства від кібератак: 7 порад від Держспецв'язку

21 березня 2022
2382
Середній бал: 5 із 5

Захист підприємства від кібератак: 7 порад від Держспецв'язку

Кіберзахист – це не лише про державу, це – обов’язок кожного з нас. Лише спільні зусилля дадуть можливість ефективно протистояти ворогу у кіберпросторі. Щоб мінімізувати ризик стати жертвою хакерів дотримуйтесь важливих правил кібергігієни.

Фахівці Держспецв'язку підготували 7 простих порад:

  1. Замініть паролі у соцмережах, банківських акаунтах та на всіх сайтах, де може бути ваша персональна інформація. Використовуйте складні паролі, що складаються із літер та символів. Це мають бути складні набори, щонайменше 10 знаків.
  2. Налаштуйте двоетапну перевірку при вході у ваш акаунт-соцмережі. Це убезпечить Вас від спроби злому акаунту, адже ви отримаєте смс-повідомлення, у якому вас попросять підтвердити вхід в акаунт.
  3. Встановіть антивірус та системно перевіряйте Ваш пристрій на наявність загроз, що можуть зашкодити даним.
  4. Зробіть резервні копії важливих документів на окремих пристроях або захищених хмарних сховищах. Злочинці часто шифрують дані на зламаних пристроях без змоги відновлення.
  5. Використовуйте легальне програмне забезпечення. Російські віруси нині часто поширюються через «піратське» програмне забезпечення.
  6. Оновіть застосунки у своєму смартфоні та програмне забезпечення на компʼютері. Це потрібно, адже розробники постійно працюють над покращенням своїх безпекових протоколів.
  7. Не вірте фейкам! Особливо у соцмережах – їх зараз багато, і їхня мета – не тільки посіяти паніку, а й дестабілізувати ситуацію в нашій країні.

Уся актуальна інформація – на ресурсах Держспецзвʼязку та інших державних органів.

За інформацією Держспецв'язку України

 

logo