Уряд врегулював як військовим адміністраціям закуповувати засоби індивідуального захисту на умовах передоплати

18 березня 2022
1852
Середній бал: 5 із 5

Уряд врегулював як військовим адміністраціям закуповувати засоби індивідуального захисту на умовах передоплати

БЕЗПЛАТНИЙ ДОСТУП ДО ЖУРНАЛУ "Головбух: БЮДЖЕТ"

КМУ прийняв постанову «Про внесення змін до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2022 р. № 169» від 16.03.2022 № 290 (далі – Постанова № 290) і врегулював як військовим адміністраціям проводити розрахунки під час закупівлі індивідуального захисту на умовах попередньої оплати.

Таке рішення Уряду спрощує умови закупівлі військовими адміністраціями засобів індивідуального захисту на умовах попередньої оплати в умовах воєнного стану. Зокрема, Постанова № 290 передбачає :

- проводити попередню оплату військовими адміністраціями під час закупівлі засобів індивідуального захисту на строк та у розмірах, визначених у договорах про закупівлю товарів і послуг;

- непоширення на військові адміністрації під час закупівель засобів індивідуального захисту окремих положень постанови Кабінету Міністрів України від 4 грудня 2019 № 1070 «Деякі питання здійснення розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти» щодо платежів з попередньої оплати виконавцями робіт, постачальникоам товарів і надавачам послуг, якими порушено умови договорів щодо попередньої оплати.

logo