Коли влада стабілізує ціни на товари першої потреби - КМУ

9 березня 2022
1199
Середній бал: 5 із 5

Коли влада стабілізує ціни на товари першої потреби - КМУ

Кабмін ухвалив рішення, яке дає змогу обласним військовим адміністраціям спільно з Нацполіцією та Держлікслужбою контролювати ціни на соціально значущі продукти харчування, ліки та паливо. Про це у відеозверненні 7 березня повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Уряд та місцева влада активно вживають додаткових заходів, аби стабілізувати ціни на товари першої необхідності», — відзначив Денис Шмигаль та наголосив, що підприємцям не варто намагатися заробити на війні.

Прем’єр-міністр також підкреслив, що в умовах війни вкрай важливим фронтом роботи є забезпечення нормальної роботи об’єктів критичної інфраструктури. Зокрема, тих, що постачають людям електроенергію, тепло і воду.

«Прийняли рішення, що 12 українських ТЕС відтепер зможуть отримувати газ від НАК «Нафтогаз» по ціні 7 грн за кубічний метр. Це дозволить відповідним підприємствам купувати необхідні обсяги блакитного палива, аби стабільно продовжувати роботу та поставляти українським родинам електроенергію, незважаючи на можливі перебої з поставками вугільної продукції, що також дуже важливо», — зазначив очільник уряду.

За повідомленням КМУ 

logo