ДПС повідомляє про обмеження надання доступу до реєстрації акцизних накладних в ЄРАН

25 лютого 2022
809
Середній бал: 5 із 5

ДПС повідомляє, що у зв’язку з оголошенням воєнного стану з 05 год. 30 хв. 24 лютого 2022 року у відповідності з Указом Президента України від 24.02.2022 № 64⁄2022, з метою захисту прав платників та вжиття заходів щодо інформаційної безпеки ДПС обмежено надання (у тому числі зупинення деяких) електронних сервісів та доступ до Електронного кабінету.

 ДПС повідомляє про обмеження надання доступу до реєстрації акцизних накладних в ЄРАН


У зв’язку з цим реєстрація акцизних накладних в ЄРАН буде здійснюватися після відновлення роботи інформаційно-комунікаційних систем.

На період обмеження надання (у тому числі зупинення деяких) електронних сервісів платникам акцизного податку у разі неможливості зареєструвати акцизну накладну в Єдиному реєстрі акцизних накладних дозволяється переміщення пального або спирту етилового транспортними засобами за наявності товарно-транспортної накладної, яка повинна містити інформацію з відповідної акцизної накладної, та паперового примірника акцизної накладної, підписаної особою, уповноваженою на її складання (п.231.6 ст.231 ПК).

Про час відновлення реєстрації акцизних накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі акцизних накладних буде повідомлено додатково.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Додатково повідомляємо, що штрафні санкції за несвоєчасну реєстрацію акцизних накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі акцизних накладних, граничний термін реєстрації яких припадає на період існування обмеження надання електронних сервісів (технічної помилки), не застосовуються.

Джерело: Податкова служба - офіційний telegram-канал

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на  наш  Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

logo