МЦФЕР Головбух розпочинає благодійну програму: віддаємо 10%

24 лютого 2022
641
Середній бал: 5 із 5

Скористайтеся можливістю зробити добру справу у цей нелегкий для України час. За передплату наших журналів, системи, шкіл за повною вартістю наша компанія передає 10% фонду Повертайся живим.

МЦФЕР Головбух розпочинає благодійну програму: віддаємо 10%

Всі ми надзвичайно хвилюємось про те, що зараз відбувається та що на нас чекає далі. І це нормально! Адже Україна – наш дім, а ми – одна сім’я. Сім’я вільних, сильних, мужніх, незламних громадян. І зараз ми маємо підтримати один одного, як ніколи!

Завдання наших продуктів - завжди допомагати. А найважливіше зараз – людське життя, насамперед життя наших військових! Тому з кожного продажу будь-якого журналу, системи чи школи МЦФЕР Головбух/ МЦФЕР Держзакупівлі за повною вартістю віддаємо 10% від вашої оплати фонду «Повертайся живим».

Усім серцем бажаємо та молимось, щоб українські матері дуже скоро з усмішкою обійняли своїх синів та дочок, які повернулися додому з передової живими та здоровими!

Купіть знання - зробіть добро.

МЦФЕР Головбух розпочинає благодійну програму: віддаємо 10%Телефонуйте зараз 0 800 21 20 12МЦФЕР Головбух розпочинає благодійну програму: віддаємо 10%

Україна була, є і буде, бо ми разом! 

logo