Які порушення в сфері закупівель знайшла Держаудитслужба

3 листопада 2017 440

У Держаудитслужбі 25 жовтня відбувся брифінг, присвячений результатам діяльності служби за два роки. На заході обговорили, зокрема, тему концептуальних змін у побудові державного фінансового контролю і результати окремих контрольних заходів.

Голова Держаудитслужби Лідія Гаврилова розповіла про масштабну роботу для «запуску» служби: затвердили Положення про Держаудитслужбу, утворили міжрегіональні територіальні органи, забезпечили кадрове наповнення підрозділів, закрили процедурні питання реорганізації центрального апарату, регіональних підрозділів.

Розвиток системи державного фінансового контролю на центральному, регіональному та місцевому рівнях включено окремим розділом до Середньострокового плану пріоритетних дій Уряду до 2020 року. Затверджено стратегію реформування системи управління державними фінансами на 2017-2020 роки. Лише протягом січня — вересня 2017 року фахівці служби провели 1700 контрольних заходів на підприємствах, установах та організаціях.

Загальна сума виявлених фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, становить понад 1,9 млрд грн. Фактично на сьогодні відшкодовано коштів на суму 670 млн грн.

Протягом звітного періоду за результатами аналізу закупівель (без виходу на об’єкт контролю шляхом запиту документів) попереджено порушення у сфері закупівель на загальну суму 11,9 млрд грн, з них відмінено конкурсні торги на загальну суму 10,9 млрд грн та розірвано укладених договорів на 1 млрд грн.

Які порушення в сфері закупівель знайшла ДержаудитслужбаПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх бюджетних подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Отримайте нові знання

Взяти участь

© Головбух: Бюджет, 2017. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

Тижневик «Головбух: Бюджет», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14859-3830Р від 29.01.2009

Журнал «Держзакупівлі», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 18739-7539Р від 14.02.2012

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


Бажаєте скачати файл?!Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль