Головбух: Бюджет

Які порушення в сфері закупівель знайшла Держаудитслужба

  • 3 листопада 2017
  • 448

У Держаудитслужбі 25 жовтня відбувся брифінг, присвячений результатам діяльності служби за два роки. На заході обговорили, зокрема, тему концептуальних змін у побудові державного фінансового контролю і результати окремих контрольних заходів.

Голова Держаудитслужби Лідія Гаврилова розповіла про масштабну роботу для «запуску» служби: затвердили Положення про Держаудитслужбу, утворили міжрегіональні територіальні органи, забезпечили кадрове наповнення підрозділів, закрили процедурні питання реорганізації центрального апарату, регіональних підрозділів.

Розвиток системи державного фінансового контролю на центральному, регіональному та місцевому рівнях включено окремим розділом до Середньострокового плану пріоритетних дій Уряду до 2020 року. Затверджено стратегію реформування системи управління державними фінансами на 2017-2020 роки. Лише протягом січня — вересня 2017 року фахівці служби провели 1700 контрольних заходів на підприємствах, установах та організаціях.

Прожитковий мінімум 2019 і на що він вплине

Іван Левадськийексперт з бухобліку та оподаткування в бюджетній сфері, Київ
Як змінився прожитковий мінімум 2019 року та чого очікувати у 2020-2021 роках? Як прожитковий мінімум вплинув на розміри посадових окладів працівників з оплатою праці за ЄТС? Для вас — дві зручні таблиці.

Загальна сума виявлених фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, становить понад 1,9 млрд грн. Фактично на сьогодні відшкодовано коштів на суму 670 млн грн.

Протягом звітного періоду за результатами аналізу закупівель (без виходу на об’єкт контролю шляхом запиту документів) попереджено порушення у сфері закупівель на загальну суму 11,9 млрд грн, з них відмінено конкурсні торги на загальну суму 10,9 млрд грн та розірвано укладених договорів на 1 млрд грн.

Які порушення в сфері закупівель знайшла Держаудитслужба

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх бюджетних подій!

Освітні заходи
Отримайте нові знання
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Бажаєте скачати файл?!Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Зареєструватися