ДПС: щодо належного заповнення платіжних документів на переказ коштів у рахунок погашення податкового боргу

14 лютого 2022
783
Середній бал: 5 із 5

Порядок заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів (далі – Порядок) затверджено Наказом Міністерства фінансів України від 24.07.2015 № 666.

ДПС: щодо належного заповнення платіжних документів на переказ коштів у рахунок погашення податкового боргу


Відповідно до вимог Порядку, надходження до бюджету коштів у рахунок погашення податкового боргу/недоїмки з єдиного внеску позначаються кодом виду сплати «*;140;"» в полі "Призначення платежу" розрахункового документа.

Платіжний документ, що заповнено з порушенням вимог Порядку щодо заповнення обов'язкових реквізитів, не проходить ідентифікацію та не розноситься до інтегрованої картки платника податку.

Правильне заповнення платниками документів на переказ платежів до бюджету сприятиме своєчасному оперативному обліку в інформаційній системі Державної податкової служби.

Наголошуємо на необхідності дотримання вимог Порядку щодо заповнення платіжних реквізитів при сплаті податкового боргу та недоїмки з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Джерело: ДПС

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на  наш  Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

logo