ДПС оприлюднила проект наказу Мінфіну щодо змін у порядку направлення податкових вимог платникам податків

10 лютого 2022
1143
Середній бал: 5 із 5

Державна податкова служба України відповідно до частини другої статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» повідомляє про оприлюднення проекту наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження змін до Порядку направлення податковими органами податкових вимог платникам податків» (далі – проект наказу).

 ДПС оприлюднила проект наказу Мінфіну щодо змін у порядку направлення податкових вимог платникам податків


Проект наказу розроблено з метою актуалізації окремих положень наказу Міністерства фінансів України від 30 червня 2017 року № 610 «Про затвердження Порядку направлення податковими органами податкових вимог платникам податків», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 24 липня 2017 року за № 902/30770,  до Податкового кодексу України, до пункту 59.3 статті 59 якого Законом України від 30 листопада 2021 року № 1914-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень» внесено зміни, що передбачають надсилання платнику податків податкової вимоги разом з детальним розрахунком суми податкового боргу.

Основні положення проекту акта

Проектом наказу пропонується внести зміни до Порядку направлення податковими органами податкових вимог платникам податків, затвердженого наказом № 610, відповідно до яких податкові вимоги будуть направлятись платникам податків разом з детальним розрахунком суми податкового боргу.

Також у зв’язку з цим пропонується викласти форми вимог у новій редакції та відповідно доповнити їх розрахунком – деталізацією сум податкового боргу платника податків.

Із проектом наказу можна ознайомитися на вебпорталі Державної податкової служби України (www.tax.gov.ua) за посиланням: Головна>Для громадськості>Взаємодія з громадськістю>Консультації з громадськістю>Проекти не регуляторних актів>2022 рік.

Зауваження та пропозиції до проекту наказу просимо надавати протягом 20 робочих днів з дня його оприлюднення на офіційному порталі Державної податкової служби України  в мережі Інтернет у письмовій та/або електронній формі за адресою: Державна податкова служба України, Львівська пл., 8, м. Київ, 04053, e‑mail: n.yurkovska@tax.gov.ua.

Джерело: ДПСУ

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на  наш  Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

logo