У МОЗ планують повернути право лікарям дистанційно відкривати лікарняні

4 лютого 2022
1108
Середній бал: 5 із 5

На сайті СПО об'єднань профспілок оприлюднено проект наказу Міністерство охорони здоров'я «Про особливості формування медичних висновків в окремих випадках», яким планується надати право лікарям дистанційно формувати лікарняні, що має зменшити навантаження на лікарів, кількість контактів з хворими пацієнтами і як наслідок - розповсюдження хвороб.

Допомогатор


 Проектом акта пропонується внеси зміну до пункту 1 розділу IV Порядку формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність в Реєстрі медичних висновків в електронній системі охорони здоров'я, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 01 червня 2021 року № 1066, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 02 червня 2021 року за № 728/36350, в частині надання можливості лікарям формувати лікарняні на підставі звернення та опитування хворого за допомогою засобів телефонного зв'язку або інтернет-телефонії, засобів телемедичного зв'язку, за наявності симптомів СОVID-19, грипу або гострої респіраторної інфекції.

Джерело: проект наказу МОЗ «Про особливості формування медичних висновків в окремих випадках»

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на  наш  Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

logo