Головбух: Бюджет

Військовослужбовцям підвищили розмір грошового забезпечення

  • 11 січня 2019
  • 154

Держбюджет-2019 передбачає видатки для виплати грошового забезпечення військовослужбовцям ЗСУ у 2019 році у розмірі 49,6 млрд грн. Про це повідомив під час брифінгу 09.01.2019 начальник управління організаційного та соціальних виплат Департаменту фінансів Міноборони В’ячеслав Салахов.

«Порівняно з 2018 роком фонд грошового забезпечення на 2019 рік збільшено на 15,2 млрд грн, або на 4 %. Це дозволить виконати завдання Глави держави щодо збільшення розміру грошового забезпечення військовослужбовців не менш ніж на 30 %» — наголосив В’ячеслав Салахов.

Міноборони підвищить розміри грошового забезпечення військовослужбовців за рахунок збільшення його додаткових видів, зокрема, надбавок за особливості проходження служби та щомісячної винагороди (премії).

У 2019 році Міністр оборони встановив мінімальний розмір надбавки за особливості проходження служби — 65% від посадового окладу, окладу за військове звання та надбавки за вислугу років усім категоріям особового складу. Окремим категоріям військовослужбовців, залежно від особливостей проходження військової служби, розмір цієї надбавки підвищать до 100%.

«Це такі категорії військовослужбовців, як лікарі, механіки-водії танків, гаубичних самохідно-артилерійських установок, БМП, наземні авіаційні спеціалісти, плавсклад, десантники, спецпризначенці, льотчики та інші», — зазначив В’ячеслав Салахов.

У 2019 році Міноборони також збільшить розмір щомісячної премії військовослужбовців, які проходять службу у військових частинах Сил спеціальних операцій, Десантно-штурмових військ, морській піхоті, у складі екіпажів надводних кораблів (суден, катерів). Підвищення не стосуватиметься військовослужбовців, які проходять службу на посадах в штабах цих військових угруповань та підрозділах забезпечення.

Джерело: Урядовий портал

Є-Звітність: до формування річних звітів готові

Військовослужбовцям підвищили розмір грошового забезпечення
Тетяна Піднебеснашеф-редактор видання «Головбух: Бюджет», член Громадської ради при Державній казначейській службі України
Попереду у вас останнє випробування: закрити бюджетний рік та відзвітувати, як спрацювала установа. Звісно, треба використати АС «Є-Звітність». Казначеї зробили висновки з попередніх звітних кампаній і вдосконалили ті функції, з якими виникали проблеми. Що нового чекає на вас у системі та як скористатися новаціями?

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх бюджетних подій!

Освітні заходи
Отримайте нові знання
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Бажаєте скачати файл?!Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Зареєструватися