Чи потрібно при переході на ПРРО скасовувати реєстрацію РРО?

31 січня 2022
902
Середній бал: 5 із 5

Реєстрація РРО діє до дати скасування реєстрації РРО, що відбувається у випадках, коли, зокрема, суб’єкт господарювання у зв’язку із застосовуванням програмного РРО вирішив відмовитись від застосування РРО, строк служби якого не закінчився.

 Чи потрібно при переході на ПРРО скасовувати реєстрацію РРО?


Відповідна норма передбачена п. 1 глави 4 розд. II Порядку реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для реєстрації розрахункових операцій за товари (послуги), затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14 червня 2016 року № 547.

Законодавчо не передбачено обмежень на використання поряд з РРО також і програмного РРО. Суб’єкт господарювання може самостійно обрати для використання РРО або програмний РРО.

Якщо суб’єкт господарювання приймає рішення замість РРО використовувати програмний РРО, то при переході на програмний РРО скасовується реєстрація РРО.

Джерело: ДПС у м. Києві

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на  наш  Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

logo