-

Мінцифри розширює кількість адмінпослуг, результат за якими можна отримувати поштою

27 січня 2022
1549
Середній бал: 5 із 5

У вересні минулого року Мінцифри зробило доступною доставку свідоцтва про народження дитини додому завдяки єМалятко. Сьогодні Міністерство розширює кількість адмінпослуг, результати яких можна швидко та комфортно отримати Укрпоштою.

Мінцифри розширює кількість адмінпослуг, результат за якими можна отримувати поштою


Уряд ухвалив відповідні зміни до Правил надання послуг поштового зв’язку та Примірного регламенту ЦНАП.

Громадяни зможуть отримати поштою, зокрема дозвільні документи, витяги з державних реєстрів, результати пенсійних послуг, взяття на облік ВПО тощо.

«У законодавстві був відсутній єдиний для всіх порядок доставки результатів адмінпослуг. Відтепер, завдяки прийнятому Урядом положенню, не потрібно ходити до ЦНАП двічі — за оформленням заявки на послугу та отриманням результату. Громадяни зможуть отримати необхідні документи вдома», — зазначила заступник Міністра цифрової трансформації Людмила Рабчинська.

Українці зможуть замовити результати адміністративних послуг додому чи на поштове відділення. Юридичним особам листи надсилатимуть в абонентські поштові скриньки, канцелярії або вручатимуть представникові. А ЦНАПи нарешті отримають чіткий алгоритм взаємодії з клієнтами та поштою щодо надсилання результатів.

 

Джерело: Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на  наш  Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

logo