Роз’яснення від НАЗК щодо отримання держорганами та ОМС послуг з розміщення соціальної реклами

25 січня 2022
1477
Середній бал: 5 із 5

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) підготувало роз’яснення, яке допоможе зрозуміти, коли державні органи та органи місцевого самоврядування можуть отримувати послуги з розміщення соціальної реклами.

Роз’яснення від НАЗК щодо отримання держорганами та ОМС послуг з розміщення соціальної реклами


Для висвітлення своєї діяльності державний орган може стати замовником послуг реклами на платній основі, у тому числі соціальної. 

Скористатися послугами соціальної реклами безкоштовно можна лише за наступних умов:

  • надавати послуги з виготовлення та розповсюдження соціальної реклами на безоплатній основі можуть лише ЗМІ та розповсюджувачі реклами, діяльність яких повністю або частково фінансусться з державного або місцевих бюджетів, i лише щодо соціальної реклами;
  • реклама буде вважатися соціальною тільки за наявності двох складових в поширеній інформації: (1) спрямування на досягнення суспільно корисних цілей та (або) популяризацію загальнолюдських цінностей; (2) відсутність мети отримання прибутку;
  • cоціальна реклама не повинна бути спрямована на популяризацію діяльності самого органу, містити посилання на його логотипи, офіційну назву, використовувати державні символи чи інші згадки цього органу.

Докладніше про те, у яких випадках можливе безоплатне отримання товарів чи послуг (у тому числі соціальної реклами) державному органу чи ОМС та особливості отримання такої допомоги можна ознайомитися в роз’ясненні: https://bit.ly/3Ab9ZJK.

Джерело: НАЗК

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на  наш  Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

logo