-

Кабмін надасть субвенції громадам для розбудови мережі ЦНАП

20 січня 2022
1813
Середній бал: 5 із 5

Кожне місто в Україні з населенням понад 10 тисяч людей у найближчий рік повинне отримати власний ЦНАП. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Уряду 19 січня.

 Кабмін надасть субвенції громадам для розбудови мережі ЦНАП


«Цьогоріч Уряд надасть громадам 231 млн грн субвенції для розвитку та розбудови мережі ЦНАП. Сьогодні ми внесли зміни до постанови, яка регулює порядок надання цієї субвенції. Зокрема, кошти можна буде витратити на облаштування територіальних підрозділів центрів надання адмінпослуг та віддалених робочих місць», — відзначив очільник Уряду.

Денис Шмигаль підкреслив, що за минулий рік мережа ЦНАП збільшилася майже удвічі. Понад 90% українців уже зараз говорять про позитивний досвід отримання послуг у центрах.

Заступник Міністра цифрової трансформації Людмила Рабчинська зазначила: «Протягом першого року надання субвенції на розвиток мережі ЦНАП ми помітили низку процесів, які можна оптимізувати для ефективного та справедливого розподілу коштів у наступних бюджетних періодах. Завдяки цим змінам за ініціативи Мінцифри держава насамперед надасть фінансову підтримку тим громадам, де наразі відсутні ЦНАП, що дасть змогу їхнім мешканцям вперше отримати доступ до якісного державного сервісу вже до кінця цього року».

За кошти субвенції громади зможуть побудувати або відремонтувати приміщення для Центрів, закупити нові меблі та обладнання, що забезпечить комфортні та доступні адмінпослуги кожному українцю.

Ознайомитися з оновленими рекомендаціями щодо подання клопотань у 2022 році можна на платформі Дія.Центрів за посиланням: https://center.diia.gov.ua/support/support-3. Клопотання прийматимуть до 1 березня 2022 року на офіційну е-пошту Мінцифри.

Джерело: Єдиний веб-портал органів виконавчої влади України

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на  наш  Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

logo