НАДС: Затверджено План заходів на 2022 рік щодо запровадження нової моделі оплати праці державних службовців

19 січня 2022
2105
Середній бал: 5 із 5

Отримано резолюцію Прем’єр-міністра до розробленого НАДС Плану заходів на 2022 рік щодо запровадження нової моделі оплати праці державних службовців на основі класифікації посад. Документ містить детальний перелік заходів в рамках реалізації реформи оплати праці державних службовців.

Допомогатор


 НАДССеред запланованих кроків: проведення класифікації посад державної служби до 30 квітня 2022 року, запровадження умов оплати праці державних службовців на основі класифікації посад та комунікація реформи. 

На першому етапі, під час проведення класифікації посад державної служби, заплановано розроблення нормативно-правих актів, методологічних та інформаційно-роз’яснювальних матеріалів щодо класифікації посад державної служби для їх поширення в державних органах та проведення навчань членів класифікаційних комітетів в державних органах. В серпні НАДС має подати до Кабінету Міністрів України звіт про результати класифікації посад державної служби у державних органах. Власне, нова модель оплати праці буде запроваджена з 2023 року. 

Джерело: НАДС

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на  наш  Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

logo