text
Головбух: Бюджет

Використовуємо для роботи бланки інвентаризації в бюджетних установах

  • 10 листопада 2017
  • 11671

Рік добігає кінця і для кожного бухгалтера на часі проведення інвентаризації. Інвентаризація в бюджетних установах дає можливість забезпечити достовірність даних бухгалтерського обліку та фінансової звітності.

Бланки інвентаризації в бюджетних установах визначені наказом Мінфіну від 17.06.2015 № 572. Без них не зможе обійтися жодна установа, яка проводить інвентаризацію відповідно до Положення про інвентаризацію активів та зобов’язань, затвердженому наказом Мінфіну від 02.09.2014 № 879. Цей документ визначає правила організації та проведення інвентаризації, а також оформлення її результатів документально.

Зупинимося на завершальному етапі проведення інвентаризації, а саме: документальному оформленні її результатів. Для цього вам у пригоді стануть бланки інвентаризації бюджетних установ.

Отже, скачуйте бланки інвентаризації в бюджетних установах відповідно до переліку типових форм для відображення бюджетними установами результатів інвентаризації:

Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не прогавити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. З нашою допомогою працювати легше!

Освітні заходи
Отримайте нові знання
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Бажаєте скачати файл?!Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд