Активуйте подарунковий доступ до журналу

Головбух: Бюджет

Довідка ОК-5: коли потрібна та як отримати

  • 27 червня 2019
  • 237
бухгалтер, кандидат економічних наук, м. Чернігів

Довідку ОК-5 зазвичай вимагає роботодавець для нарахування лікарняного. Однак, це не єдине її призначення. Коли вона потрібна, як її отримати і якими довідками можна замінити?

Коли потрібна довідка ОК-5

Довідка з ПФУ ОК-5 – «Індивідуальні відомості про застраховану особу» – видається в управліннях Пенсійного фонду України за індивідуальним зверненням застрахованої особи. Її завдання – інформувати про страховий стаж. Така інформація необхідна для:

  • визначення понижувального коефіцієнта страхового стажу, коли здійснюємо розрахунок лікарняних. Нагадуємо, що якщо працівник не набув 8 років страхового стажу (96 місяців), то при розрахунку лікарняних застосовується пониження суми виплати від 50% до 70%;
  • застосування мінімального розміру лікарняних при розрахунку для тих працівників, які мають за останній рік менше 6 місяців страхового стажу (у 2019 році це 137,09 грн/дн.);
  • застосування обмеження щодо розміру декретних виплат, якщо за останній рік страховий стаж менший 6 місяців. Нагадуємо, що у такому випадку середня зарплата за 1 к. дн. має не перевищувати двократний розмір мінімальної зарплати на час настання страхового випадку (для 2019 року це 274,18 грн/дн.).

Інформацію про страховий стаж роботодавець може отримати:

  • виходячи з власних даних – за той період, протягом якого працівник працює в нього та сплачує страхові внески;
  • через самостійний запит до Пенсійного фонду;
  • із довідки за формою ОК-5 (або ОК-7) від працівника.

Так, для отримання інформації про страховий стаж знадобиться Довідка ОК-5 або Довідка ОК-7. А ще є Додаток 9. І всі вони називаються однаково – Індивідуальні відомості про застраховану особу. З’ясуємо різницю.

Чим можна замінити довідку ОК-5

Так, можна. Порівняємо спершу ОК-5 та ОК-7.

Бланк довідки ОК-5 міститься в Положенні про реєстр застрахованих осіб, затвердженому постановою ПФУ від 18.06.2014 № 10-1 (далі – Положення № 10-1).

Довідка ОК-5 бланк

Відкрити

Бланк довідки ОК-5 не сильно різниться від бланку ОК-7. Перша сторінка довідки ОК-5 містить лише рядок “для пенсії”, а ОК-7 – ні. Виходить, що різниця між цими формами тільки в тому, що профільним призначенням ОК-5 є подання інформації для нарахування пенсії. Однак, це не означає, що її не може використати роботодавець для нарахування лікарняних. Доказом цього є листи:

  • Мінсоцполітики від 27.04.2018 № 613/0/51-18/218, у якому йдеться про те, що страховий стаж починаючи з 2016 року можна обчислювати як за даними форми ОК-5, так і за даними форми ОК-7;
  • ФСС від 15.05.2018 № 2.4-15-1677, у якому йдеться про те, що безпосередньо Положення № 10-1 не визначає, довідка якої форми (ОК-5 чи ОК-7) видається для розрахунку розміру допомоги по тимчасовій непрацездатності (по вагітності та пологах), тому не суттєво, яку із зазначених довідок надасть працівник.

Таким чином, довідка ОК 5 для лікарняного підходить так само, як і довідка ОК 7.

А тепер про нову довідку про страховий стаж — Додаток 9 «Індивідуальні відомості про застраховану особу (дані про трудовий та страховий стаж)». Із 2018 року працює електронний сервіс ПФУ, через який можна в електронному вигляді отримати цей додаток. Чим він відрізняється від довідок ОК-5 і ОК-7?

Нова довідка про страховий стаж не містить інформації про суми нарахованих доходів застрахованих осіб та страхові внески з цих доходів. У додатку 9 знаходиться лише інформація про страховий стаж. І цього цілком достатньо роботодавцю. Отже, можна замовити Додаток 9. І лише якщо з певних причин електронна система не працює, можна відправити працівника за довідкою ОК-7.

Перевагою Додатку 9 є те, що він містить потрібну для розрахунку розміру допомоги по тимчасовій непрацездатності інформацію, як і ОК-5 та ОК-7, але при цьому його можна отримати через інтернет.

Довідка ОК-5
Ірина Іванченкошеф-редактор журналу «Кадровик-01» та системи «Expertus: Кадри»
Отримати нову довідку про трудовий та страховий стаж можуть і працівник, і роботодавець. Розкажемо, як це зробити через інтернет, як рахувати стаж за новою довідкою та наведемо її приклад.

Де отримати довідку ОК-5

Отримати довідку працівник може в Пенсійному фонді України. Установа також може замовити її сама, але тільки за той час, коли працівник працював у цій установі. Для отримання повної довідки ПФУ вимагає заяви працівника і його особистої присутності, подання ним паспорту та ідентифікаційного коду. Це пов’язано з нерозголошенням індивідуальних даних.

Працівник, який має власний електронний цифровий підпис, може замовити довідку через сайт ПФУ.

logo
Набридло це спливаюче вікно?

Тоді РЕЄСТРУЙТЕСЯ прямо зараз!

30 секунд на реєстрацію – і ви зможете СКАЧУВАТИ необхідні документи, форми, зразки без обмежень

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Зареєструватися і скачати
Набридло це спливаюче вікно?

Тоді РЕЄСТРУЙТЕСЯ прямо зараз!

30 секунд на реєстрацію – і ви зможете СКАЧУВАТИ необхідні документи, форми, зразки без обмежень

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Зареєструватися і скачати
Приєднуйтесь до команди професійних бухгалтерів та отримайте:


➤ нові КЕКВ 2019-го
➤ лайфхаки з анулювання актів ревізії
➤ понад 700 рішень щоденних робочих ситуацій
➤ користування онлайн-сервісами без обмежень

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
Зайти через соцмережі
Зареєструватися і дочитати