Головбух: Бюджет

Довідка про використані розрахункові книжки

  • 31 серпня 2018
  • 1164

РРО, КОРО та РК — тріо штрафонебезпечних «учасників» розрахункових операцій. За використання в установі двох останніх ще й відзвітувати потрібно — подати форму ЗВР-1 та Довідку про використані розрахункові книжки. Підкажемо, що врахувати під час заповнення довідки.

Що таке Довідка про використані розрахункові книжки

Довідка про використані розрахункові книжки (РК) — це звіт, який подають до ДФС разом зі Звітом про використання книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок), відомим як звіт ЗВР-1.

Як і звіт ЗВР-1, Довідку про використані РК подають у паперовій формі.

Коли подається Довідка про використані розрахункові книжки 2018 року

Довідку про використані розрахункові книжки подавайте до органу ДФС за місцем реєстрації / місцем реєстрації РРО не пізніше 15-го числа місяця, який настає за звітним (п. 7 ст. 3 Закону про РРО). Розрахункові книжки подавати не потрібно.

Якщо ви все ще використовуєте РК у звітному місяці, то Довідку не подавайте. Наприклад, РК розпочали, але не закінчили — вам просто не буде про що звітувати у Довідці. У таких випадках подавайте лише Звіт ЗВР-1.

Кому і як подавати звіт ЗВР-1 За несвоєчасне подання (або неподання) Довідки передбачений адміністративний штраф за ст. 155 КУпАП — 85-170 грн. Крім того, штраф 170 грн передбачає п. 9 ст. 17 Закону про РРО.

Прожитковий мінімум 2019 і на що він вплине

Іван Левадськийексперт з бухобліку та оподаткування в бюджетній сфері, Київ
Як змінився прожитковий мінімум 2019 року та чого очікувати у 2020-2021 роках? Як прожитковий мінімум вплинув на розміри посадових окладів працівників з оплатою праці за ЄТС? Для вас — дві зручні таблиці.

Довідка про використані розрахункові книжки — бланк

Бланк Довідки затверджений наказом МФУ від 21.01.2016 № 13. Інструкції щодо її заповнення немає (на відміну від звіту ЗВР-1).

Довідка про використані розрахункові книжки

Скачати

Як заповнити Довідку про використані розрахункові книжки

На початку Довідка, як і Звіт ЗВР-1, містить реквізити платника податку, де слід повторити зазначені у Звіті реквізити та код ЄДРПОУ чи реєстраційний номер платника податку. Порядок заповнення граф Довідки наведені в таблиці.

Графа звіту

Як заповнювати

Заголовна частина

Реквізити суб’єкта господарювання

Вкажіть реквізити бюджетної установи:

  • найменування;
  • місцезнаходження;
  • код за ЄДРПОУ.

Також зазначте кількість використаних РК.

Таблична частина

Номер розрахункової книжки

Зазначте номер розрахункової книжки, яку повністю використали,  проставте з її сторінки реєстрації. Номер складається з 10 цифр (фіскальний номер першої книги КОРО), літери “к” та порядкового номера через дріб.

Період використання

— початок

Проставте дату початку використання РК. Її можна знайти на сторінці реєстрації. Для заповнення також підходить розділ 3 з КОРО на РРО, де обліковуються РК, які використовувалися під час відключення електроенергії або в період ремонту РРО. Враховуючи форму даної графи в КОРО на РРО, де зазначаються дата і час початку використання, рекомендуємо у такому ж форматі заповнювати і Довідку — проставляти дату і час.

Період використання

— кінець

Зазначте дату кінця використання РК, яку також проставте на сторінці реєстрації. Для заповнення можна використати 3 розділ КОРО на РРО, де обліковуються розрахункові квитанції, використані під час відключення електроенергії або в період ремонту РРО. Враховуючи форму даної графи в 3 розділі КОРО на РРО (там зазначається дата і час закінчення використання), рекомендуємо у такому ж форматі заповнювати і Довідку — дата і час.

Кількість анульованих квитанцій

Зазначаємо кількість анульованих РК. Річ у тім, що в разі пошкодження розрахункової квитанції, здійснення помилкового запису такі квитанції анулюють, а на корінці і відривній частині квитанції роблять відмітку “Анульовано”. Цю відмітку завіряє підписом особа, що здійснює розрахунки.

Довідка про використані розрахункові книжки — приклад заповнення

Приклад заповнення табличної частини Довідки наведений нижче.

№з/п

Номер розрахункової книжки

Період використання

Кількість анульованих квитанцій

початок

кінець

1

070500059к/003

29.08.2018, 13.30

31.08.2018, 16.00

1


Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не прогавити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. З нашою допомогою працювати легше!

Освітні заходи
Отримайте нові знання
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Бажаєте скачати файл?!Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Зареєструватися